• |
  • Trainingen
  • |
  • 1-Daagse customer journey training voor Bouw, Installatie & Vastgoed

1-Daagse customer journey training voor Bouw, Installatie & Vastgoed

Datum
Voorjaar 2025
Locatie
Arnhem
Prijs
295,-
Strategie

Als marketeer wil je je marketingactiviteiten aansluiten bij je doelgroep. In deze 1-daagse training van SGNM leer je hoe je een customer journey compleet en overzichtelijk in kaart brengt om je marketing perfect af te kunnen stemmen op de gedachten, afwegingen en keuzes van je doelgroep.

Dit leer je tijdens de training
Ja, ik schrijf me in voor de training

Programma

9.00 - 9.15
Inloop. Start training: 9.15 uur.
9.15 - 12.30
Customer journey, doelgroep en buyer persona’s: wat is het en waarom is het belangrijk?
12.30 - 13.15
Pauze met een verzorgde lunch.
13.15 - 16.00
Customer journey in de praktijk: touchpoints, tools en optimalisatie van de klantreis
16.15 - 16.30
Afsluiting en evaluatie. Na 16.15 uur: tijd voor individuele vragen.

Voor wie is de training

De training is bestemd voor alle marketeers die hun doelgroepen serieus nemen. Wil je effectief marketing bedrijven, dan is het belangrijk om je doelgroepen te begrijpen, te doorgronden en in te spelen op hun wensen en behoeftes. Basale marketingkennis is wenselijk als je deze training volgt.
Werken met pin-up stickers tijdens een brainstorm

Waarom kiezen voor de marketingtrainingen van SGNM?

SGNM icoon
Expertise in
jouw branche
Theorie toepassen
in de praktijk
Innovatieve
ideeën
Hoe ziet de dag eruit?

Praktische informatie

SGNM icoon
Wanneer?

De training vindt plaats in het voorjaar van 2025.

Waar?

Op het kantoor van SGNM, Meander 651 in Arnhem. Parkeren kan gratis voor de deur.

Kosten?

De kosten bedragen € 295 per persoon (ex. btw). Na betaling is je aanmelding definitief.

Lunch?

Inclusief compleet verzorgde lunch, met koffie/thee en lekkere snacks tussendoor.

Wat leer je?

Na deze training

Veelgestelde vragen

Er zijn 13 verschillende trainingen. Per training kan de voorbereiding verschillen. Is (enige) voorbereiding nodig, dan krijg je dit vooraf per mail te horen.

Ja, dat kan zeker. We beginnen bij het begin. Dus ook als jij geen of weinig kennis hebt over het onderwerp, is de training goed te volgen. Enige basiskennis van marketing is wel aan te bevelen.

Nee, de trainingen worden op dit moment uitsluitend in kleine groepen op ons kantoor in Arnhem gegeven. Mogelijk verandert dat nog in de toekomst.

Ja, vanaf vier personen is de training beschikbaar als maatwerk. Heb je hier interesse in, neem dan contact op voor de mogelijkheden.

Omnichannel Marketeer Muriel

De trainer

De training wordt gegeven door Muriël. Zij ontwikkelt regelmatig customer journeys en buyer personas voor opdrachtgevers van SGNM in Bouw, Installatie & Vastgoed.

  • Is expert in customer journeys en buyer personas.
  • Deelt graag haar kennis over doelgroepen in Bouw, Installatie & Vastgoed.
  • Laat uit ervaring zien hoe je systematisch en kwalitatief te werk gaat.
SGNM icoon

Enthousiast?
Meld je aan!

Aankomende trainingen

Trainingen die anderen ook volgen

Content
Kanaal-/mediastrategie en planning
Hoe kies je uit de meer dan 1.000 mediakanalen in Bouw, Installatie & Vastgoed de combinatie die jou het beste marketingresultaat geeft?
Strategie
Marketingstrategie
Hoe haal je het maximale rendement uit je marketinginvesteringen door een juiste onderbouwing van je marketingkeuzes voor de lange termijn?
Content
Contentmarketing
Hoe deel je kennis en profileer je jezelf of jouw bedrijf als thought leader in de branche? Leer de fijne kneepjes van contentmarketing.
SGNM icoon